Kedy a kde?

4. 7. 2021 16:30

Garden Hotel Domaša

Vodná nádrž Domaša, časť Dobrá
Nad prístavom 1, 094 02

Ubytovanie Chata Dobrá

Vodná nádrž Domaša, časť Dobrá
Kvakovce 853, 094 02

Základné informácie

Špeciálne preferencie

Ak máte nejaké špeciálne preferencie ohľadom jedla alebo čohokoľvek iného, neváhajte sa na nás obrátiť (vegánska porcia, bezlepková porcia, detská stolička...).

Parkovanie

Zaparkovať je možné pri hoteli (z pravej strany hotela) alebo za poplatok priamo pred hotelom (2,20€ deň, platba cez sms). Hostia ubytovaní na chate Dobrá, môžu prípadne parkovať pred chatou.

Individuálny program

V blízkosti hotela sa nachádza prístavište loďe Bohémia, ktorá poskytuje vyhliadkové plavby po Domaši, neváhajte si spríjemniť pobyt a naplánujte si další výlet pred alebo po svadbe.

Výletná loď Bohemia

Dresscode

Naša svadba sa bude niesť v pohodovom a uvoľnenom štýle, preto ak neviete čo na seba, zamerajte sa na pohodlné a ležérne oblečenie, v ktorom sa po celú dobu budete cítiť dobre. P.S. Tancovať budeme na drevenom parkete. :)

Téma

Svadba je v štýle BOHO alebo inými slovami Boho chic, ktorý v sebe mieša prvky etna, hippies a gypsy.

Dominantné farby:

Ubytovanie

Najbližšia rodina - Garden Hotel

V rámci hotela máme rezervovanú kompletnú kapacitu izieb, ktorú chceme využiť pre ubytovanie úzkeho kruhu najbližšej rodiny a priateľov.

Partia priateľov - Chata Dobrá

Neďaleko od hotela máme rezervovanú chatu, ktorej kapacitu chceme využiť pre ubytovanie skupiny blízkych priateľov.

Chata Dobrá

Ostatní - Individuálne

Ak sme vás náhodou neoslovili ohľadom ubytovania, ale radi by ste tiež prespali, dajte nám vedieť, ak sa niečo uvoľní alebo vás budeme vedieť iným spôsobom ubytovať určite sa ozveme. Prípadne si môžete riešiť ubytovanie individuálne, či už penziónom alebo chatami v okolí.